Parti silver 14 delar 1800-tal respektive 1900-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PARTI SILVER, 14 delar, strösked, två tumlare, kanna, dopsked, servettering, kåsa samt sju bägare, längd 5- 20 cm, total vikt 395 gram.

Bruksslitage, bucklor, gravyr, tumlare med bristningar .

677799

2019-10-01