Takampel empire

Takampel empire
Takampel empire
Takampel empire
Takampel empire
Takampel empire
Takampel empire
Takampel empire
Takampel empire

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKAMPEL, empire, för fyra ljus, svartpatinerad metall och mässing, höjd ca 65 ink kedja, diameter 45 cm

Skador, slitage

677803

2019-09-24