Bordsuppsats empirestil

Bordsuppsats empirestil
Bordsuppsats empirestil
Bordsuppsats empirestil
Bordsuppsats empirestil
Bordsuppsats empirestil
Bordsuppsats empirestil
Bordsuppsats empirestil
Bordsuppsats empirestil
Bordsuppsats empirestil
Bordsuppsats empirestil

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSUPPSATS / FOTOGENLAMPSFOT, 1800-talets slut, empirestil, benställning i form av tripod, på fotplatta, dekor med sfinxer, förgylld brons, 38,5, inre diameter 14,5 cm

Ytslitage, invändigt ärgad

677819

2019-09-16