Juho Mäkelä oljemålning

Juho Mäkelä oljemålning
Juho Mäkelä oljemålning
Juho Mäkelä oljemålning
Juho Mäkelä oljemålning
Juho Mäkelä oljemålning
Juho Mäkelä oljemålning
Juho Mäkelä oljemålning
Juho Mäkelä oljemålning
Juho Mäkelä oljemålning
Juho Mäkelä oljemålning

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JUHO MÄKELÄ (Finland 1885-1943): Sommardag, signerad och daterad J. Mäkelä 1918, olja på duk, 56x46 cm

677831

2019-09-29