Barnsäng 1800-tal

Barnsäng 1800-tal
Barnsäng 1800-tal
Barnsäng 1800-tal
Barnsäng 1800-tal
Barnsäng 1800-tal
Barnsäng 1800-tal
Barnsäng 1800-tal
Barnsäng 1800-tal
Barnsäng 1800-tal
Barnsäng 1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARNSÄNG, furu, 1800-tal, bemålad i ljusgrått, utdragbar, ca 190x58 cm

Slitage, sprickor

677845

2019-09-17