Äggställ nysilver

Äggställ nysilver
Äggställ nysilver
Äggställ nysilver
Äggställ nysilver
Äggställ nysilver
Äggställ nysilver
Äggställ nysilver
Äggställ nysilver
Äggställ nysilver
Äggställ nysilver
Äggställ nysilver
Äggställ nysilver
Äggställ nysilver
Äggställ nysilver

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÄGGSTÄLL, BRICKA, 2 dlr., nysilver, 1900-tal, dekor av vädursmaskaroner, krönt av tupp, bricka med stjärnslipad dekor, på kulfötter, höjd ca 29, längd 33-57 cm

Slitage

677866

2019-09-17