Jakthorn 1900-tal

Jakthorn 1900-tal
Jakthorn 1900-tal
Jakthorn 1900-tal
Jakthorn 1900-tal
Jakthorn 1900-tal
Jakthorn 1900-tal
Jakthorn 1900-tal
Jakthorn 1900-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAKTHORN, 1900-talets första hälft, mässing och koppar, med dekorativa snoddar, längd ca 30 cm

Munstycke med spricka, bucklor

677868

2019-09-22