Birger Carlstedt oljemålning

Birger Carlstedt oljemålning
Birger Carlstedt oljemålning
Birger Carlstedt oljemålning
Birger Carlstedt oljemålning
Birger Carlstedt oljemålning
Birger Carlstedt oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BIRGER CARLSTEDT (Finland 1907-1975): Stilleben, signerad, olja på pannå, 43x35 cm

677869

2019-09-17