Klubbat för:
6 000 SEK
3 000 SEK
JALMARI RUOKOKOSKI (Sankt Petersburg 1886-1936 Helsingfors): Blomsterstilleben, signerad och daterad J. Ruokokoski 1917, olja på duk, 50x45 cm
677874
2019-09-17