Illum Wikkelsö loungegrupp

Illum Wikkelsö loungegrupp
Illum Wikkelsö loungegrupp
Illum Wikkelsö loungegrupp
Illum Wikkelsö loungegrupp
Illum Wikkelsö loungegrupp
Illum Wikkelsö loungegrupp
Illum Wikkelsö loungegrupp
Illum Wikkelsö loungegrupp
Illum Wikkelsö loungegrupp
Illum Wikkelsö loungegrupp
Illum Wikkelsö loungegrupp
Illum Wikkelsö loungegrupp
Illum Wikkelsö loungegrupp
Illum Wikkelsö loungegrupp
Illum Wikkelsö loungegrupp
Illum Wikkelsö loungegrupp

Klubbat för:

4 000 SEK

5 500 SEK

ILLUM WIKKELSÖ, möbelgrupp, CFC Silkeborg, Danmark, 1960-/70-tal, 3 dlr bestående av fåtölj, soffbord samt. fotpall, hexagonala stommar i lackerad plywood, stoppade plymåer klädda i brun textil, bordet med skiva i akrylplast, sitthöjd 38 cm, bordets höjd ca 40 cm, yttermått ca 66x58 cm

Bruksslitage, de bärande läderbanden under plympåerna uttorkade, SAV rekommenderar att dessa renoveras/byts ut

677876

2019-09-17