2 st litografier

2 st litografier
2 st litografier
2 st litografier
2 st litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL ANDREAS DAHLSTRÖM (1806-1869), efter
, "Slaget vid Dennewitz den 6 september 1813" och "Förenade Norra Tyska arméens bivuak innan slaget vid Gross-Beeren 23/8 1813" Wetterling pinx, Tryckta hos Gjöthström & Magnusson, Dahlström lith, 2 st litografier, dagmått 55x77 cm

Inga synliga skador, ej examinerade ur ram

677882

2019-09-23