Skrivbord 1900-talets första hälft

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, flambjörk, brickmärkt E. Pettersson Möbleringsaffär, Gefle, skåp med inredning varav ena med 4 utdragbara lådor, andra med enkel hyllplan, låda i sarg, samtliga lådor och skåp låsbara, höjd ca 75, 135x70 cm

Bruksslitage, ställvis blekt, smärre repor samt fuktskada, smärre stötmärken, fläckar i inredning

677889

2019-09-16