Spegel med konsolbord omkring 1900
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL rokokostil, förgylld, KONSOLBORD med skiva i kolmårdsmarmor, gustaviansk stil, förgyllt, omkring 1900, konsolbordets höjd 71, 70x35, spegelns höjd 142x62 cm
Smärre lagningar, bruksslitage
677940
2019-09-17