Spegel med konsolbord omkring 1900

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGEL rokokostil, förgylld, KONSOLBORD med skiva i kolmårdsmarmor, gustaviansk stil, förgyllt, omkring 1900, konsolbordets höjd 71, 70x35, spegelns höjd 142x62 cm

Smärre lagningar, bruksslitage

677940

2019-09-17