Bengt Tandberg oljemålning

Bengt Tandberg oljemålning
Bengt Tandberg oljemålning
Bengt Tandberg oljemålning
Bengt Tandberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BENGT TANDBERG (1874-1948), stugmotiv, Stockholm, signerad Bengt Tandberg -17, olja på pannå, ca 25 x 34 cm

677953

2019-09-18