Bokstöd 1 par 1900-tal

Bokstöd 1 par 1900-tal
Bokstöd 1 par 1900-tal
Bokstöd 1 par 1900-tal
Bokstöd 1 par 1900-tal
Bokstöd 1 par 1900-tal
Bokstöd 1 par 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

BOKSTÖD, 1 par, 1900-talets mitt, art decostil, dekor med fåglar på stensockel, höjd 11, längd 11 cm

Nagg och slitage

677960

2019-09-22