Saltkar i silver

Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALTKAR i silver, med skedar, 1 par, Frankrike, tidigt 1900-tal, insats i glas, stämplade, höjd ca 3,5, längd 6,5 cm

Slitage

677961

2019-09-17