Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FÖRRÄTTSBESTICK, 4 dlr, silver, delvis förgyllda, stämplade, längd ca 16-17 cm, vikt ca 114 g, etui
Slitage
677962
2019-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här