Förrättsbestick i silver

Förrättsbestick i silver
Förrättsbestick i silver
Förrättsbestick i silver
Förrättsbestick i silver
Förrättsbestick i silver
Förrättsbestick i silver
Förrättsbestick i silver
Förrättsbestick i silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÖRRÄTTSBESTICK, 4 dlr, silver, delvis förgyllda, stämplade, längd ca 16-17 cm, vikt ca 114 g, etui

Slitage

677962

2019-09-17