Vicke Lindstrand vaser 6 st
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
VICKE LINDSTRAND (1904-1983), vaser, 6 st, glas, 1900-talets andra hälft, Kosta Boda, klar,- och blå glasmassa med underfång i blått, lila samt rött, signerade med undantaget av den röda, höjd ca 17.5-20.5 cm
Kuntoraportti
677975
Päivämäärä:
2019-09-16