Kaffe- te servis

Kaffe- te servis
Kaffe- te servis
Kaffe- te servis
Kaffe- te servis
Kaffe- te servis
Kaffe- te servis

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFE/TE -SERVIS, 23 dlr, Rörstrand, tidigt 1900-tal porslin, bladdekor och monogram i guld, bestående av 12 tekoppar med fat 10 kaffekoppar med fat samt 1 extra kaffefat

Mindre nagg

677990

2019-09-17