Jaan Grünberg monotype

Jaan Grünberg monotype
Jaan Grünberg monotype
Jaan Grünberg monotype
Jaan Grünberg monotype
Jaan Grünberg monotype
Jaan Grünberg monotype
Jaan Grünberg monotype
Jaan Grünberg monotype

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAAN GRÜNBERG (1889-1969): landskap, signerad samt daterad 1938, ca 37,5x22 cm

677997

2019-09-17