Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, omkring 1800, Köpenhamn, otydliga mästarstämplar, probör Frederik Fabritius (verksam Köpenhamn 1787-1823), höjd 23 cm, fyllda
Bucklor
678003
2019-09-17