Matbord och stolar Westerbergs möbler
Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
MATGRUPP, 9 delar, Westerbergs möbler, Tranås, 1950/60-tal, bestående av 8 stolar, bok och röd textil, sitthöjd 45, matbord på pelarfötter, fanerat i teak, fotplatta i gjutjärn, höjd 75, 230x100 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
678006
2019-09-17