Matbord och stolar Westerbergs möbler

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

MATGRUPP, 9 delar, Westerbergs möbler, Tranås, 1950/60-tal, bestående av 8 stolar, bok och röd textil, sitthöjd 45, matbord på pelarfötter, fanerat i teak, fotplatta i gjutjärn, höjd 75, 230x100 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

678006

2019-09-17