Martin Lamm teckningar ur Galen i Musik

Klubbat för:

500 SEK

800 SEK

MARTIN LAMM (1929-1983): 10 st teckningar ur "Galen i Musik", signerade och numrerade, ca 40 x 38 cm, bok Oscar Hedlund, Galen i musik medföljer

Bok och fodral med slitage

678015

2019-09-16