Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, fanerad med valnöt, 1700-tal, senbarock, fasettslipat glas, ca 89x44 cm
Slitage, det nedre glaset senare
678025
2019-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här