Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
SPEGEL, fanerad med valnöt, 1700-tal, senbarock, fasettslipat glas, ca 89x44 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, det nedre glaset senare
678025
2019-09-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner