Spegel senbarock

Spegel senbarock
Spegel senbarock
Spegel senbarock
Spegel senbarock
Spegel senbarock
Spegel senbarock

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

SPEGEL, fanerad med valnöt, 1700-tal, senbarock, fasettslipat glas, ca 89x44 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, det nedre glaset senare

678025

2019-09-19