Hörnsoffa ocg stolar

Hörnsoffa ocg stolar
Hörnsoffa ocg stolar
Hörnsoffa ocg stolar
Hörnsoffa ocg stolar
Hörnsoffa ocg stolar
Hörnsoffa ocg stolar
Hörnsoffa ocg stolar
Hörnsoffa ocg stolar
Hörnsoffa ocg stolar
Hörnsoffa ocg stolar
Hörnsoffa ocg stolar
Hörnsoffa ocg stolar
Hörnsoffa ocg stolar
Hörnsoffa ocg stolar
Hörnsoffa ocg stolar
Hörnsoffa ocg stolar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖRNSOFFA, STOLAR, 2 st, 1900-talets början, empirestil, mahogny, beslag i msässing i from av bla karyatider, soffans mått ca 190x147 cm, sitthöjd 42 resp, 44 cm

Omfattande slitage, skador, röklukt, löst dekordel i sten medföljer

678032

2019-09-18