Matgrupp
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATGRUPP, 5 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bestående av bord och stolar i sk svensk modellen, höjd ca 74, 135x90 cm, stolarnas sitthöj 44 cm, 2 st inläggskivor á 38 cm
Slitage, fläckar, störskador, röklukt
678033
2019-09-18