Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATGRUPP, 5 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bestående av bord och stolar i sk svensk modellen, höjd ca 74, 135x90 cm, stolarnas sitthöj 44 cm, 2 st inläggskivor á 38 cm

Slitage, fläckar, störskador, röklukt

678033

2019-09-18