Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KONSOLLBORD, rokokostil, 1900-talets slut, rikligt skuren dekor, bronserad, skiva i marmor, höjd ca 80, 130x36 cm
Smärre slitage
678059
2019-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här