Toiletteutensilier

Toiletteutensilier
Toiletteutensilier
Toiletteutensilier
Toiletteutensilier
Toiletteutensilier
Toiletteutensilier
Toiletteutensilier
Toiletteutensilier
Toiletteutensilier
Toiletteutensilier
Toiletteutensilier
Toiletteutensilier

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOILETTEUTENSILIER, 11 dlr., silver och glas, 1900-talets början, längd ca 10-23 cm, silvervikt ca 495 g

Stötskador, slitage, med gravyr

678073

2019-09-17