Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSSET, 4 dlr, Art deco, 1930-tal, bestående av 2 kannor, gräddkanna samt sockerskål, vitmetall med knoppar och handtag i trä, höjder ca 10-16 cm
Slitage
678079
2019-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här