Gucci väska
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GUCCI, väska, "New Jackie", i svart läder med spännen i gulmetall, dekor av fransar, en innerficka med dragkedja, avatgbar axelrem, märkt på etikett "GUCCI made in italy" samt numrerad, längd 35 cm, höjd 30 cm, kvitto samt dustbag medföljer
Bruksslitage.
678098
2019-09-22