Orientmatta Kaukasisk

Orientmatta Kaukasisk
Orientmatta Kaukasisk
Orientmatta Kaukasisk
Orientmatta Kaukasisk
Orientmatta Kaukasisk
Orientmatta Kaukasisk
Orientmatta Kaukasisk
Orientmatta Kaukasisk

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ORIENTMATTA, Kaukasisk, semiantik, ca 175 x 132 cm

Skador, hårt slitage

678104

2019-09-24