Jenny Nyström

Jenny Nyström
Jenny Nyström
Jenny Nyström
Jenny Nyström
Jenny Nyström
Jenny Nyström

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

12 000 SEK

JENNY NYSTRÖM (1854-1946): Flicka och pojke i påsketid, signerad Jenny Nyström, akvarell, tusch och täckvitt, ca 16x22,5 cm

678110

2019-09-21