Gunnar Wallentin oljemålning

Gunnar Wallentin oljemålning
Gunnar Wallentin oljemålning
Gunnar Wallentin oljemålning
Gunnar Wallentin oljemålning
Gunnar Wallentin oljemålning
Gunnar Wallentin oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR WALLENTIN (1905-1997): Kustmotiv i skymning, signerad Wallentin, olja på duk, ca 50x60 cm

678111

2019-09-17