Hummertallrikar Svenskt Tenn
Valmis
2019-09-17
678122
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
JOSEF FRANK, 5 st, sk hummertallrikar, Svenskt Tenn, Reijmyre, klarglas, längd ca 30 cm
Nagg, repor