Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LASSE ÅBERG (född 1940): (2) "Flygande hund" resp "Isbjörn", ur grafikmappen Fauna, signerade och numrerade, färglitografier, bladmått ca 44x59 vardera
Oramade i originalmapp
678139
2019-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här