Lasse Åberg litografier

Lasse Åberg litografier
Lasse Åberg litografier
Lasse Åberg litografier
Lasse Åberg litografier
Lasse Åberg litografier
Lasse Åberg litografier

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

LASSE ÅBERG (född 1940): (2) "Flygande hund" resp "Isbjörn", ur grafikmappen Fauna, signerade och numrerade, färglitografier, bladmått ca 44x59 vardera

Oramade i originalmapp

678139

2019-09-21