Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LASSE ÅBERG (född 1940): (2) "Flygande hund" resp "Isbjörn", ur grafikmappen Fauna, signerade och numrerade, färglitografier, bladmått ca 44x59 vardera
Zustandsbeschreibung
Oramade i originalmapp
678141
2019-09-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner