Lasse Åberg

Lasse Åberg
Lasse Åberg
Lasse Åberg
Lasse Åberg
Lasse Åberg
Lasse Åberg

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LASSE ÅBERG (född 1940): (2) "Flygande hund" resp "Isbjörn", ur grafikmappen Fauna, signerade och numrerade, färglitografier, bladmått ca 44x59 vardera

Zustandsbeschreibung

Oramade i originalmapp

678141

2019-09-27