Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ANDREAS FERDINAND MAYR (1693-1764), fiol, etikett, längd ca 35, total längd 59 cm, i hårt fodral
Skador, lagningar, åldersrelaterat slitage
678145
2019-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här