Klubbat för:
12 000 SEK
Schätzwert
15 000 SEK
Beschreibung
ANDREAS FERDINAND MAYR (1693-1764), fiol, etikett, längd ca 35, total längd 59 cm, i hårt fodral
Zustandsbeschreibung
Skador, lagningar, åldersrelaterat slitage
678145
2019-09-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner