Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANKLIN MINT, bowieknivar, replikor, slutet av 1900-talet, Franklin Mint, för The Western Heritage Museum, bestående av "The Frontier", The Trapper" "The Civil War", "The Cherokee" samt "The Hope & Fortitude" längd ca 31 cm

Smärre slitage

678162

2019-09-18