Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FRANKLIN MINT, bowieknivar, replikor, slutet av 1900-talet, Franklin Mint, för The Western Heritage Museum, bestående av "The Frontier", The Trapper" "The Civil War", "The Cherokee" samt "The Hope & Fortitude" längd ca 31 cm
Smärre slitage
678162
2019-09-18