Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
800 SEK
TORSTEN JURELL, litografi på rispapper, kvinna med hatt, signerat, numrerad 9/110, bildmått 40x30 cm
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram
678165
2019-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här