Torsten Jurell litografi

Torsten Jurell litografi
Torsten Jurell litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

TORSTEN JURELL, litografi på rispapper, kvinna med hatt, signerat, numrerad 9/110, bildmått 40x30 cm

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram

678165

2019-09-20