Karl Axel Pehrson litografi

Karl Axel Pehrson litografi
Karl Axel Pehrson litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Tropiska växter, signerad och daterad -75, 147/360, motivets mått ca 28x22 cm

Ej examinerad ur ram

678174

2019-09-17