Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALMÉRY LOBEL-RICHE (1880-1950): (10 st), modellstudier, signerade, etsningar, bladmått ca 57x39 cm vardera
678179
2019-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här