Matservis

Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATSERVIS, 59 delar, Hallbergs Westerås Import, bestående av: 12 mattallrikar (diam 24 cm), 12 djupa tallrikar (diam 24 cm), 12 efterrättstallrikar (diam 21,5 cm), 12 assietter (diam 17,5 cm), 1 soppterrin (längd 30 cm), 1 såsskål (längd 24 cm), 1 kanna (höjd 17 cm), 6 serveringsfat (längd 22-35 cm) och 2 karotter (längd 22 cm)

Smärre slitage, ett nagg på en efterrättstallrik

678183

2019-09-24