Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Norrpada. Pelarberget" - Möja skärgård/Storskär, signerad roland S, 33/160, färglitografi, bildmått ca 20x30 cm

Kuntoraportti

678199

Päivämäärä:

2019-09-21