Roland Svensson
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Norrpada. Pelarberget" - Möja skärgård/Storskär, signerad roland S, 33/160, färglitografi, bildmått ca 20x30 cm
Kuntoraportti
678199
Päivämäärä:
2019-09-21