Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höst, Bullerö", signerad roland S, 205/350, färglitografi, bildmått ca 29x40 cm
678203
2019-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här