Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höst, Bullerö", signerad roland S, 205/350, färglitografi, bildmått ca 29x40 cm

Kuntoraportti

678203

Päivämäärä:

2019-09-21