Roland Svensson
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höst, Bullerö", signerad roland S, 205/350, färglitografi, bildmått ca 29x40 cm
Kuntoraportti
678203
Päivämäärä:
2019-09-21