Gripsholmsfåtölj

Gripsholmsfåtölj
Gripsholmsfåtölj
Gripsholmsfåtölj
Gripsholmsfåtölj
Gripsholmsfåtölj
Gripsholmsfåtölj
Gripsholmsfåtölj
Gripsholmsfåtölj

Klubbat för:

3 800 SEK

1 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, s k Gripsholmsmodell, 1900-talets andra hälft, bemålade i vitt, klädd med textil, lös dyna, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage, armlän med slitage

678209

2019-09-21