Klubbat för:
3 800 SEK
1 500 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, s k Gripsholmsmodell, 1900-talets andra hälft, bemålade i vitt, klädd med textil, lös dyna, sitthöjd 44 cm
Bruksslitage, armlän med slitage
678209
2019-09-21