Gianni Versace, vas, Archimede Seguso

Klubbat för:

3 000 SEK

3 000 SEK

GIANNI VERSACE, vas, Archimede Seguso, Italien, delvis blå glasmassa, signerad Gianni Versace by Archimede Seguso Murano, höjd 26 cm

Utvändiga repor

678215

2019-09-21