Klubbat för:
3 000 SEK
3 000 SEK
GIANNI VERSACE, vas, Archimede Seguso, Italien, delvis blå glasmassa, signerad Gianni Versace by Archimede Seguso Murano, höjd 26 cm
Utvändiga repor
678215
2019-09-21